O SPOLEČNOSTI SOLIGHT

Společnost Solight byla založena v roce 2009 se zaměřením na dovoz zboží a jeho následnou distribuci v sítích obchodních řetězců a klasických velkoobchodů i maloobchodů.

Počátkem roku 2010 jsme postupně získali zastoupení značek Case Logic (brašny, pouzdra a obaly na notebooky, audio, video či foto), Bandridge (propojovací AV kabely a příslušenství) a One for All (univerzální dálkové ovladače a pokojové antény) pro Českou a Slovenskou republiku, čímž se společnost Solight stala významným dodavatelem na poli distribuce AV a elektro příslušenství.

Obchodovaný sortiment se následně rozšířil i o další komodity značek Brondi (PMR vysílačky, dětské chůvičky, domovní alarmy), D-Clean (čisticí prostředky na elektronická zařízení), Intenso (CD/DVD média), Sanyo (baterie a nabíječky) a vlastní značku Solight (výrobky z oblasti elektrozboží a elektromateriálu).

Na konci roku 2011 se nám podařilo získat zastoupení také pro značky Clingo (univerzální držáky na mobilní zařízení) a JCB (nabíjecí a nenabíjecí baterie).

V roce 2012 se společnost Solight rozhodla vstoupit také na polský trh. V témže roce rozšířila své portfolio značek i o značky Joy (Apple příslušenství), Lenspen (suché čištění) a Dyson (vysavače a ventilátory), čímž přenesla svůj zájem z elektro příslušenství rovněž na spotřebiče.

S naším zbožím se v současnosti můžete setkat v převážné většině řetězců a obchodů České a Slovenské republiky. Mezi významné partnery řadíme například Electro World, Alza.cz, Mironet, Datart International, NAY, Tesco Stores, Makro Cash&Carry, Metro Cash&Carry, K+B Expert, a další z řady velkoobchodních i maloobchodních distributorů.

Složením a pestrostí sortimentu, skladovými kapacitami, širokou sítí obchodních zástupců a propracovaným systémem služeb merchandiserů jsme vhodným partnerem pro všechny typy maloobchodního i velkoobchodního prodeje. Obchodním partnerům poskytujeme velmi zajímavé podmínky pro aktivní nabídku a další prodej našeho zboží. Tato nabídka je přitom neustále rozšiřována dle požadavků zákazníka i podle potřeb trhu.

Našim cílem je naplnění představ, požadavků a potřeb zákazníků souvisejících s prodejem zboží doplněné kompletním zákaznickým servisem.


O JCB

JCB je světoznámou značkou v oblasti stavebních strojů, stavební techniky a elektrického nářadí. Technologii i sílu a energii svého jména nyní přenáší i do spotřebitelských a industriálních baterií.
 

JCB = kvalita
  • Testování kvality baterií v porovnání s konkurencí prováděla prestižní globální inspekční společnost BUREAU VERITAS mající téměř 900 poboček po celém světě.
  • V konkurenci vybraných známých značek se JCB baterie (alkalické i zinko-uhlíkové) vždy umístily na čelních místech.

JCB logo